O nas

Witamy Państwa na stronie Gabinetu Stomatologicznego

DENTO-2.

Nasz gabinet znajduje się na ul. Krakusa 10A/2 w Podgórzu.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek -Piątek:

08:00do 20:30

Soboty :08:00 do 13:00

Gabinet jest kontynuacją prywatnej praktyki stomatologicznej lek. stomatolog Krystyny Jankowicz działającej od 1992 r. przy ul. Dobrego Pasterza.

Swoje doświadczenie i umiejętność pracy z pacjentami Krystyna Jankowicz przekazuje młodszym lekarzom dbając o to by nigdy nie zapomnieli, że dobro pacjenta jest naszym najwyższym celem. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt medyczny , który gwarantuje naszym pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Świadczymy usługi stomatologiczne dla dorosłych i dzieci, dbając o jakość zabiegów przez nas wykonywanych. Tworzymy przyjazne warunki leczenia oraz wykonujemy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie jakościowym i estetycznym.  Pomimo wieloletniej praktyki skutecznie podążamy za nowoczesnymi technologiami i metodami leczenia. Od lat pacjenci są dla nas najważniejsi.

Dbamy o ich zdrowy i piękny uśmiech, do minimum redukując stres związany z wizytą u stomatologa. Serdecznie zapraszamy by każdy z Państwa przekonał się, że wizyta u stomatologa nie musi być nieprzyjemna.