Stomatogia estetyczna i chirurgia stomatologiczna

Gabinet stomatologiczny dento2 mieszczący się w Krakowie, w dzielnicy Podgórze, świadczy profesjonalne usługi z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej a także chirurgii dentystycznej, pedodoncji i protetyki.

Pracujący w gabinecie specjaliści łączą cenne doświadczenie z wiedzą zdobytą na najlepszych uczelniach w Polsce. Dzięki temu pacjenci odwiedzający dento2 mogą mieć pewność otrzymania opieki i leczenia zębów na najwyższym poziomie. Gabinet specjalizuje się w zabiegach stoatologii estetycznej, która w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna.

Dobry dentysta to cenny dentysta!

Wybielanie zębów, usuwanie kamienia, zmiana kształtu i koloru zębów, pozwolą uzyskać w efekcie promienny uśmiech, który będzie naszą ozdobą. Co więcej, w gabinecie dento2 w Krakowie możemy się poddać skomplikowanym zabiegom chirurgii stomatologicznej, które przeprowadzane są z najwyższą dbałością o komfort i zdrowie pacjenta.

Stosowanie nowoczesnej aparatury i skutecznych metod leczenia pozwala uzyskać najlepsze efekty pracy. Gabinet stomatologiczny dento2 jest miejscem, w którym dbanie o zdrowie i piękno zębów jest czystą przyjemnością.

DROGI PACJENCIE
PRZYJDŻ I SPRAWDŻ

Uważamy, że nawet najlepiej stworzona reklama nie zastąpi indywidualnych rekomendacji naszych stałych pacjentów, do grona których zapraszamy.

Kontakt z nami
chętnie odpowiemy na pytania

NZOZ DENTO - 2
ul. Krakusa 10A/2
31-535

tel. (12) 656 58 23
(12) 656 58 13