LEGO Creator – poczuj się twórcą klockowego świata

Daniel

Nie od dziś wiadomo, że budowanie z klocków lego wznosi na wyżyny zdolności kreatywne i dzieci, i dorosłych. Jednak dostępna jest seria klocków LEGO, która pozwala na tworzenie wyjątkowych konstrukcji i poznawanie wielu zachwycających możliwości z pozoru prostych elementów. To zestawy LEGO Creator, zarówno w prostszej serii 3 w 1, jak i dla ekspertów – LEGO Creator Expert. Sprawdź, jak z tymi klockami LEGO można poczuć się prawdziwym stwórcą.

Zestawy LEGO Creator dla dzieci

Zabawa i tworzenie wyjątkowych rzeczy z LEGO zaczyna się zwykle od najprostszych budowli. Klocki LEGO Creator inspirują do czegoś więcej. Typowe, dostępne od lat zestawy LEGO Creator pozwalają na stworzenie trzech lub więcej modeli z niemal tych samych elementów. Mogą być to:

– zwierzątka,

– samochody,

– różne pojazdy,

– roboty,

– budynki.

A także wiele innych pomysłowych kompletów o różnym poziomie trudności. Oczywiście potrójna instrukcja nie jest ograniczeniem – bez trudu można puścić wodze fantazji i tworzyć kolejne modele.

Wyjątkowe LEGO Creator także dla dorosłych

Stosunkowo nowa seria klocków LEGO Creator Expert dedykowana jest dla starszych miłośników LEGO – młodzieży oraz dorosłych. Pozwala na tworzenie modeli często typowo kolekcjonerskich, pięknie prezentujących się także na półce czy w gablocie. Znane budowle, kultowe pojazdy, pełne detali zestawy do złożenia cieszą oko i stanowią świetną rozrywkę wspierającą cierpliwość, dokładność i konsekwentne dążenie do celu.

Jak wybrać najlepszy zestaw klocków LEGO Creator?

Seria klocków LEGO Creator stale się rozwija. Każdy może znaleźć interesujący zestaw dla siebie czy na prezent. Warto przy wyborze uwzględnić proponowany wiek dostępny na opakowaniu, uwzględnia on stopień trudności modeli do złożenia. Ważnym aspektem wyboru odpowiedniego zestawu będzie także jego tematyka, najlepiej odpowiadająca zainteresowaniom. Nie możesz znaleźć odpowiednich klocków LEGO Creator? Zawsze pozostają tysiące innych zestawów LEGO, które z pewnością wpiszą się w Twoje potrzeby.